ceturtdiena, 2012. gada 12. jūlijs

Jaunas interesantas grāmatas!Punktiņa un Antons. Izabellas Kreicas komikss
Bērnu iemīļotais Ēriha Kestnera stāsts "Punktiņa un Antons" komiksa variantā!
Katru vakaru Luīze Poge, saukta par Punktiņu, stāv uz tilta pašā Berlīnes centrā līdzās dīvainai vecai sievai un pārdod sērkociņus. Viņas vecāki - direktors Poges kungs un kundze - protams, to nezina. Viņi ir pārliecināti, ka Punktiņa atrodas Andahtas jaunkundzes drošā uzraudzībā. Bet vai guvernante patiešām ir tik nevainīga, kā šķiet? Kad situācija kļūst aizdomīga, par laimi, līdzās ir Punktiņas draugs Antons. Taču arī Punktiņa nav ar pliku roku ņemama!
Vēl citas rakstnieka Ēriha Kestnera grāmatas skaties bibliotēkas elektroniskajā katalogā šeit

Cik labi, ja ir īsts draugs, kas palīdz grūtā brīdī! Kurmītis draudzējās ar pelīti. Reiz pelīte saslima. kurmītis ļoti gribēja draudzeni izārstēt, tāpēc devās tālā ceļā, meklēdams brīnumainu puķi, ko sauc Matricaria chamomilla. Atminiet, kur šo brīnumpuķi ar savādo nosaukumu beigu beigās atrada! Nevarat atminēt? Nu tad šķiriet vaļā grāmatu!
Vēl citas grāmatas par iemīļoto varoni Kurmīti skaties bibliotēkas elektroniskajā katalogā šeit

Izzini lietu darbību! Grāmata ar lodziņiem
Izzini lietu darbību! Grāmata ar lodziņiem.
Vai esi kādreiz vēlējies saprast, kas notiek elektriskās spuldzes iekšienē vai kur paliek tualetē nolaistais ūdens? Vai gribi uzzināt, kā ekskavators var izrakt bedri, kāpēc kuģi peld un kas notur lidmašīnu gaisā? Atver lodziņus un ielūkojies iekšienē, lai uzzinātu, kā darbojas lietas – gan dažādi sadzīves priekšmeti, gan milzīgas mašīnas!