pirmdiena, 2012. gada 10. septembris

Jaunākās DVD filmas bibliotēkā


Brīnišķīga, apburoša filma visai ģimenei "Šarlotes tīkls". Šajā rakstnieka E. B. Vaita iemīļotās grāmatiņas ekranizācijā jūs gaida brīnumaina tikšanās ar sīku zirneklieni, kas noauž lielisku stāstu par draudzību un piedzīvojumiem. 
Bibliotēkas elektroniskajā katalogā skatīt šeit.


Multiplikācijas filma, par to, kā iemīļotais varonis Runcis Zābakos nokļūst Mežonīgajos Austrumos. Lasi arī Šarla Pero pasaku par to, kā varonīgais Runcis palīdzēja savam saimniekam. 
Bibliotēkas elektroniskajā katalogā skatīt šeit


Filma Eliass mazais glābšanas kuģītis 2. daļa (akcija)
Multiplikācijas filma mazajiem "Eliass. Mazais glābšanas kuģītis". Mazais glābšanas kuģītis turpina savu darbu omulīgajā Lāgalīcī. Tur viņš iepazīstas ar aizraujošiem varoņiem. Viņš dodas zvejā kopā ar Traleristeru, kuru interesē vienīgi peļņa. Iepazīstas ar dziedošajām laivu mājām, kas katras dienas notikumus komentē ar a capella dziedājumu. Palēnām Eliass pierāda, ka ir drošs un uzticams biedrs, kurš allaž ir gatavs steigties palīgā.
Bibliotēkas elektroniskajā katalogā skatīt šeit


Populārā animācijas filma "Ledus laikmets 2". Sākas atkusnis, un klints iemītnieki mēģina aizbēgt no draudošajām briesmām. Menijs nomoka sevi ar domu, ka viņš ir palicis pēdējais mamuts uz zemes. Viņš atrod mamutu sievieti Eniju, taču viņa uzskata, ka ir oposums, un vēl ļaunāk - viņai ir draugi: oposumi, kas šauj Menijam, Sidam un Djego ar dažādiem priekšmetiem, un viņa arī guļ ar galvu uz leju - kokos! 
Grāmatā "Ledus laikmets 3. Dinozauru ēra" vari izlasīt par varoņu tālākajiem piedzīvojumiem.
Filma ir pieejama krievu un angļu valodā.
Bibliotēkas elektroniskajā katalogā skatīt šeit

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana