ceturtdiena, 2015. gada 11. jūnijs

Jau trešo gadu pārgājienā!

Kuldīgas Galvenās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs jau trešo gadu, noslēdzot akciju „Bibliotēkas draugs”, aktīvākajiem dalībniekiem piedāvāja iespēju piedalīties pārgājienā. Šogad ar bērniem devāmies uz Leona Paegles parku, kur, kā jau katru gadu, viņus sagaidīja dažnedažādas Kuldīgas skautu vienības vadītāju Didža Skuškas un Jāņa Obodņikova veidotas aktivitātes, dažas no tām pat sagādāja grūtības, taču bērni, būdami erudīti, nedaudz padomājuši, pieveica arī tās.
Kopumā šajā akcijā šogad piedalījās ap 80 bērnu, pārgājienā varēja piedalīties tie, kuri izpildījuši vismaz divus no septiņpadsmit uzdevumiem, tos bija iespējams pildīt katru trešdienu Bērnu literatūras centrā no februāra līdz maijam. Aktīvākie darbiņu darītāji, kuri bija izpildījuši vismaz astoņus uzdevumus, tika apbalvoti ar papildus balvām. Čaklākā dalībniece bija Dinija, kura izpildīja visus 17(!) uzdevumus. Par cītīgu darbu apbalvoti tika arī Alise V., Marija, Ivo, Olafs, Ance, Viktorija, Elizabete, Alise L., Lelde, Vanesa, Ieva un Krista.

Paldies sakām visiem bērniem, kuri piedalījās akcijā. Īpašs paldies Kristiānas krustmātei Dacei, Elvikas un Sabīnes mammām par izpalīdzīgu roku aktivitātēs. Paldies arī atbalstītājiem – AS „Rīgas piena kombināts” un SIA „Kuldīgas maizes ceptuve” par bērniem sagādāto Rasēna pienu un bulciņām, un, protams, paldies aktivitāšu vadītājiem Didzim Skuškam un Jānim Obodņikovam.
Gaidīsim „Bibliotēkas draugus” atkal septembrī! 

Vairāk bilžu no pasākuma skatīt Kuldīgas Galvenās bibliotēkas draugiem.lv lapā ŠEIT.

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana