pirmdiena, 2014. gada 16. jūnijs

Bibliotēkas Draugu pikniks

Bibliotēkas Draugu pavasara sezonas noslēgumā, tāpat kā iepriekšējo gadu, bērniem tika organizēts pārgājiens-pikniks. Šajā reizē devāmies uz Mārtiņsalu, kur aktivitātes un spēles bija sarūpējuši Kuldīgas skautu vienības vadītāji - Didzis Skuška un Jānis Obodņikovs. 

Pavisam maratonā no februāra līdz maijam iesaistījās vairāk nekā simts bērnu, pasākumā tika aicināti Bibliotēkas Draugi, kuri bija izpildījuši vismaz divus trešdienas darbiņus no sešpadsmit, bet papildus balvas tika tiem, kuri viscītīgāk apmeklēja bibliotēku un izpildīja vismaz desmit piedāvātos uzdevumus: Raivis (1. vieta - 15 uzdevumi), Dinija (2. vieta - 14 uzdevumi), Elojs, Vanesa, Alise, Alans, Daniels, Ieva, Laine un Monta.

Bērnu literatūras centrs saka PALDIES visiem, kas atnāca un piedalījās. Paldies arī atbalstītājiem – AS "Rīgas piena kombināts" par dāvināto pienu "Rasēns" un īpaši Kurzemes reģiona vadītājai Saivai Auziņai, paldies SIA „Kuldīgas maizes ceptuve”, un, protams, paldies aktivitāšu vadītājiem Didzim Skuškam un Jānim Obodņikovam.

Fotogrāfijas no pasākuma var apskatīt bibliotēkas lapā Draugiem.lv ŠEIT.
Nav komentāru:

Komentāra publicēšana